HaberlerKurumsal Haber
Kamuoyu Bilgilendirme
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/Ankaragücü-780x405.png)
Son zamanlarda sosyal medyada Derneğimizin üye kayıtları ile ilgili gerçeği yansıtmayan bilgiler yayınlanmaktadır.
Derneğimiz Olağanüstü Genel Kurul kararı almıştır. Genel Kurul süreci içerisinde , üye kayıt silme işlemi olmadığı gibi hatta demokratik bir ortamda yarış olabilmesi adına, kontenjanı aşmayacak şekilde , yeni üye kayıtları yapılmıştır.
Üye kayıt silme işlemleri, aidatlarını ödemeyen üyelerimiz için Genel Kurul sürecinden çok önce tüzük hükümlerinin uygulanmasıyla gerçekleşmiştir. Bununla birlikte , Derneğimize daha önce Başkanlık yapmış 2 değerli isim olan Sayın Cemal Azmi AYDIN‘ın ve Sayın Cengiz Topel YILDIRIM’ın üyelikleri yeniden tahsis edilmiştir.
Saygıyla duyurulur.
MKE Ankaragücü Spor Kulübü