HaberlerKurumsal Haber

Kulübümüz ile Acıbadem Sağlık Grubu arasında sağlık sponsorluğu anlaşması imzalamıştır.

Başkanımız Sayın Fatih Mert ve Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörü Nihan Karaçam Salkaya’nın katıldığı ve Beştepe Tesislerimizde imzalanan anlaşma ile Ankaragücü-Acıbadem ortaklığı başlamış bulunmaktadır.

Başkanımız Sayın Fatih Mert imza töreninde yaptığı konuşmasında “Sağlık sponsorluğu konusunda Acıbadem Grubu ile yaptığımız anlaşmayı kurumsallaşma adına attığımız adımlardan biri olarak görüyorum. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda attığımız bu adım daha sağlıklı ve dinamik bir Ankaragücü yaratmak adınadır. Acıbadem Grubu’na verdikleri bu katkılar noktasında teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörü Nihan Karaçam Salkaya ise konuşmasında “110 yıllık köklü bir geçmişi olan büyük bir camiaya, başarıları ile Türk futbolunda unutulmaz izlere sahip olan Ankaragücü’ne sponsor olmaktan gurur duyuyoruz. Pandemi döneminde de görüldüğü üzere sağlıklı bir spor ortamı oluşturmanın önemi fark edilmiştir. Ankaragücü’ne sağlıklı bir spor ortamı oluşturmak ve bu büyük camiaya bundan sonra hizmet vermek bizi mutlu edecektir.” cümlelerine yer verdi.

Acıbadem Sağlık Hizmetleri’ne Türk futbolu ve Ankaragücü’müze verdikleri destek ve hizmetler için teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...