HaberlerKurumsal Haber

Kulübümüz ile Türkiye İş Bankası Arasında İş Birliği

Kulübümüz ve Türkiye İş Bankası arasındaki iş birliği, Eryaman Stadyumu’nda düzenlenen toplantıyla duyuruldu.

Toplantıya Başkanımız Sayın Faruk Koca, Başkan Vekilimiz Zeynep Karamancı, Genel Saymanımız Mehmet Şahin, Basın Sözcümüz Hüseyin Aytekin, Türkiye İş Bankası Ankara 1. Satış Bölge Müdürü Hüseyin Aslan ve Türkiye İş Bankası Şaşmaz Şube Müdürü Selçuk Arzik katıldı.

Başkanımız Sayın Faruk Koca imza töreni sonrası şunları söyledi: Taraftarlarımızın uzun süredir bu yönde talebi vardı. Bu amaçla ülkemizin önemli bankalarından İş Bankası ile bir işbirliği gerçekleştirdik. Taraftarlarımız Ankaragücü logolu kredi kartları ile hem kulübüne destek olacak hem de bu ayrıcalığı sahip olacak. Bugüne kadar günlük yaşantısında sarı lacivert renklerden ve Ankaragücü armasından vazgeçmeyen taraftarlarımız, artık alışverişlerinde de taraftar kartlarını kullanarak aidiyetlerini ortaya koyacaktır. Taraftarlarımızı ve bu şehirde yaşayan herkesi taraftar kart almaya davet ediyorum.

Türkiye İş Bankası Ankara 1. Satış Bölge Müdürü Hüseyin Aslan ise yaptığı konuşmada, Türkiye’nin köklü kulüplerinden MKE Ankaragücü Spor Kulubü ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, şöyle dedi: “Ankaragücü taraftarlarına özel sunulan, tasarımı kulübe özel hazırlanan Maximum Ankaragücü Kart ile taraftarlar alışverişlerinde hem kulüplerine destek oluyor hem de Maximum dünyasının e-ticaretten giyime, elektronikten markete, akaryakıttan seyahate birçok sektörde sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. Üstelik, 3-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Maximum Ankaragücü Kart’a başvurup, 10 Eylül’e kadar tek seferde 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan Ankaragücü taraftarları 100 TL MaxiPuan kazanma fırsatından da yararlanabiliyor.

Taraftarlarımız, Maximum Ankaragücü Kart’a Türkiye İş Bankası Şubelerinden, Çağrı
Merkezinden, İşCep’ten, İnternet Şubesinden ya da “ANKR” boşluk TC kimlik numarası
boşluk doğum gününü (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402’ye SMS göndererek
başvurabiliyor.

Ayrıntılı bilgiye maximum.com.tr’den ulaşılabiliyor.

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...