HaberlerKurumsal Haber

Kulübümüz Yeni Nesil Fantezi Futbol Oyunu Scouthub’da!

Kulübümüz MKE Ankaragücü, yeni nesil fantezi futbol oyunu Scouthub ile 3 yıllık partnerlik anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında kulübümüz 3 yıl süreyle Scouthub’ın stratejik partneri ve yatırımcısı olarak da konumlanacak.

MKE Ankaragücü; taraftarlarımızın ve tüm kullanıcıların, Scouthub’da yer alan futbolcularımızın lisanslı dijital kartlarını alıp-satarak ve oynayarak kazanç sağlayabilecekleri, ‘’Oyna ve Kazan’’ temelinden yola çıkan Scouthub fantezi futbol oyununun içerisinde 3 sezon boyunca yer alacak.

NFT dünyasını futbol ile bir araya getirerek kullanıcılara yepyeni bir fantezi futbol deneyimi yaşatacak olan Scouthub, Süper Lig’in heyecanını ve taraftarlarımızın takımımızı destekleme içgüdüsünü bambaşka bir boyuta taşıyarak; takımımız sahada kazanırken, taraftarlarımızın da oyun içerisinde kazanç elde etmesini sağlayacak.

Günümüzde; dünyanın farklı yerlerinde birçok spor kulübünün sporcularının dijital kartlarını barından NFT dünyasında; taraftarlarımız Scouthub aracılığıyla futbolcularımızın dijital kartlarına sahip olabilecek ve oyun içerisinde bir kulüp başkanı gibi kadrolarını yönetme şansı yakalayacak.

Son dönemde spor endüstrisinde hızla yaygınlaşan NFT projeleri; takımlar ve taraftarlar arasındaki etkileşimi arttırarak taraftarlarımıza kulübümüzle daha yakından bir bağ kurma fırsatı sağlıyor. Scouthub tarafından sunulacak dijital avantajlar ile taraftarlarımız, kulübümüzün futbolcularının özel lisanslı NFT kartları aracılığıyla takımlarının başarısını sahiplenebilecek; Oyna ve Kazan sistemiyle ödüller kazanabilecek. Böylece MKE Ankaragücü’müze gönül veren futbolseverlerin, takımlarıyla kurdukları bağ güçlendirilecek; ve yepyeni bir taraftarlık deneyimi ortaya konulacak.

Başkanımız Sayın Faruk Koca; “Dijital dünyanın gelişiminin farkındayız. MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak dijital dünyanın içinde yer almayı önemsiyoruz” dedi.

Scouthub Kurucu Ortağı Harun Sarısu ise; MKE Ankaragücü’nü yatırımcı ve stratejik partner olarak aramıza katmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm taraftarların eğlenirken kazanacağı, oyun içerisinde birçok farklı dinamiği deneyimleyerek kendi kulüplerinin başkanlığını yapıyormuş hissiyatına kavuşacağı Scouthub’da 3 yıl boyunca MKE Ankaragücü ile birlikte olmaktan gurur duyuyoruz’’ dedi.

Scouthub Hakkında

Scouthub, futbol dinamiklerini Blockchain teknolojisiyle buluşturan yeni nesil bir fantezi futbol oyunudur. Futbol bilgisi ve scouting yeteneklerinin fark yaratacağı bu oyunda, lisanslı NFT’lerle kuracağınız 11 kişilik kadro ile 5 farklı kategoride rekabete katılabilir ve büyük ödüllere ulaşabilirsiniz. Oyna-kazan yapısı ve güçlü temelleri ile gerçek bir kulüp başkanlığı deneyimi yaşatacak olan Scouthub futbol dünyasında yeni bir dönemi beraberinde getirecektir.

Scouthub’ın yerel birimi $HUB Token olup BSC ağı üzerindedir.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...