HaberlerKurumsal Haber
Maya Göz Hastanesi ile reklam sponsorluğu anlaşması yapıldı
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/mayagoz-3-780x405.jpg)
Kulübümüz, Maya Göz Hastanesi ile reklam sponsorluğu anlaşması imzaladı.
Beştepe Tesislerimizde Başkan Vekilimiz Metin Akyüz ve Maya Göz Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sefer Ogün Bölük’ün katılımları ile 1 yıllık reklam sponsorluğu anlaşması imzalandı.
Kulübümüze desteklerini esirgemeyeceklerini belirten Maya Göz Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sefer Ogün Bölük, “Kulübümüze ligde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.