HaberlerKurumsal Haber
MKE Ankaragücü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul toplantı ilanı
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2019/12/duyuru.jpeg)
Derneğimiz Yönetim Kurulu gördüğü lüzum üzerine aşağıda belirtilen GÜNDEM maddeleri ile OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI yapılması yönünde karar almıştır.
Olağanüstü Genel Kurul İlk Toplantısının 05/02/2020 Çarşamba günü saat 14:00’da Necmettin ERBAKAN Kongre Merkezi, Mehtap Mahallesi Mamak Caddesi No:76/A Saimekadın Mamak – Ankara adresinde, çoğunluğunun sağlanamaması halinde ise ikinci toplantının 12/02/2020 Çarşamba Günü aynı saatte ve aynı yerde aşağıdaki gündem maddeleri ile yapılmasına karar verilmiştir.
GÜNDEM
- Açılış ve Yoklama,
- Başkanlık Divanı Seçimi,
- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması,
- Başkanlık Divanına, tutanaklara imza yetkisi verilmesi,
- Dernek tüzüğümüzün ilgili maddelerinde ihtiyaç duyulan değişikliklerin görüşülerek tüzük tadilatının yapılması,
- Dilek ve Temenniler,
- Kapanış.