Öğrenci ve Kadın Taraftarlarımıza Bilet Hediye!
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-18-at-13.06.23-780x470.jpeg)
14 Şubat 2022 tarihine kadar, içeride oynayacağımız Denizlispor ve İstanbulspor A.Ş. karşılaşmalarına gelecek olan lise ve üniversite öğrencileri ile kadın taraftarlarımız, bu müsabakaların biletlerinden ücretsiz faydalanabilecektir.
Kampanyanın Detayları;
– Kadın taraftarlarımız ve tüm öğrenciler, öğrenci kimlik asıllarını ibraz ederek bilet gişelerinden Passolig kartlarına ücretsiz bilet yüklemesi yapabileceklerdir.
– Yeni kart çıkaracaklar veya mevcut kartlarını yenileyecek taraftarlarımız için, hafta içi Eryaman stat bilet gişelerinden maç gününe kadar işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Maç günleri kart basımı yapılamamaktadır.
-Passolig gişeleri hafta içi 17.00’a kadar hizmet vermektedir.
-Bu kampanyadan sadece MKE Ankaragücü Passolig kartı sahipleri yararlanabilir ve bu biletler transferlere kapalıdır.
-Denizlispor maçına ücretsiz girecek olan kadın ve öğrenci taraftarlarımızın, biletlerini 19 Ocak Çarşamba gününden itibaren stadyum gişelerinden tanımlamaları gerekmektedir.
-Kampanya 14 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir.
-Kampanyaya Sağ -Sol Kapalı, Maraton, Kuzey Kale Arkası, Güney Kale Arkası tribünleri dahildir.