A TakımFutbol ŞubeHaberler
Pedrinho Ankaragücümüzde!
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/p2-2-780x470.jpg)
Kulübümüz, Gil Vicente Kulübü’nde forma giyen başarılı orta saha oyuncusu Pedrinho ile 2 yıllık sözleşme imzalayarak, yeni sezon transfer çalışmalarını sürdürdü. Yapılan imza törenine Başkanımız Sayın Faruk Koca ve Futbol Koordinatörümüz Sayın Emre Yıldız katıldı.
Ankaragücü’nde olduğu için çok mutlu ifade eden Pedrinho, ” Benim için çok güzel bir deneyim olacağına inanıyorum. Ankaragücü taraftarlarıyla buluşacağım için çok heyecanlıyım.” şeklinde konuştu.