GenelHaberlerKurumsal Haber

Yenilenen Tandoğan Tesislerimizin açılışı yapıldı

MKE Ankaragücü’müzün, geçmişten geleceğe birçok sporcu yetiştirdiği Tandoğan Tesislerimizin, yenilenen yüzüyle açılışı gerçekleştirildi.

Tandoğan Tesislerimizin açılışına Başkanımız Fatih Mert, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Altındağ Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Asım Balcı katıldı.

Açılışta konuşan Altındağ Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Asım Balcı Ankaragücü’ne destek olunursa aşılamayacak problem olmadığını vurgulayarak, “Asırlık çınarımız, şehrimizin takımı Ankaragücü’müze başarılar diliyorum. Burada yapılan çalışmanın maddi boyutundan daha çok birlik ve dayanışma ruhunu ortaya koyması çok önemli. Bütün Ankara olarak hep beraber takımımızın arkasında durursak biz inanıyoruz ki üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir problem, başaramayacağımız hiçbir şey yok. Nice başarılar, şampiyonluklar bizi bekliyor. Yeniden başlayacak liglerde de ben takımımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Desteklerinden dolayı Altındağ Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Asım Balcı’ya teşekkür eden Başkanımız Fatih Mert Tandoğan’a ayrı bir önem verildiğini belirterek, “Altındağ Belediyemize ve Sayın Belediye Başkanımız Asım Balcı Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar kendileri biz göreve başladığımız günden itibaren kulübümüze yakın ilgi ve alaka gösteriyorlar. Tandoğan bizim için çok önemli. Ankaragücü’nün ruhunun yaşadığı yer. Bunu defalarca söyledim. Bizim burası geçmişimiz. Çoğumuzun çocukluğu burası. Onun için buraya biz çok ayrı bir önem veriyoruz. Son yaşanan pandemiden sonra kulüplerin durumları için altyapılar çok önemli. Bizim altyapımız da burası. Buranın bina tadilatını Altındağ Belediyemiz gerçekleştirdi. Ankara Büyükşehir Belediyemiz sentetik sahamızı ve tribünlerimizi yapıyor. Kapalı spor salonumuzu da bitirdiğimizde Eylül ayında burası tamamen dört dörtlük bir kompleks haline gelecek. Onun için başta Başkanımız Asım Bey olmak üzere emeği geçen, destek olan herkese de teşekkür ediyorum” şeklinde  konuştu.

Konuşmaların ardından Başkanımız Fatih Mert ve Altındağ Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Asım Balcı, açılış kurdelesini kesti. Başkanımız Fatih Mert, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’ya hediye olarak; çiçek, plaket ve arkasında Asım Balcı yazılı Ankaragücü forması  hediye etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...