A TakımFutbol ŞubeHaberler

ŞAMPİYON MKE ANKARAGÜCÜ

Spor Toto 1.Lig 2021-2022 Sezonunu lider tamamlayarak şampiyonluğu kazanan MKE Ankaragücü’müz, 19 Mayıs Stadyumu alanında düzenlenen muhteşem bir törenle şampiyonluk kupasını aldı.

Kupa töreni, şampiyon takımımızın 19 Mayıs Stadyumu alanına ulaşmasıyla başladı.

Sunuculuklarını Ersin Düzen ile Tufan Saraçoğlu’nun yaptığı kupa töreninde; Tolga Duman, Mustafa Taş, Evren Deka, Ahiyan ve Demet Akalın, birbirinden güzel şarkıları ile törene renk kattı.

Törene katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay 19 Mayıs Stadyumu alanına yapılacak yeni stadyum müjdesini verdi.

Tek tek anons edilen futbolcularımız, teknik ekibimiz ve başkanımız Sayın Faruk Koca, büyük bir mutlulukla zafer yolunda yürüyerek podyuma çıktı.

Futbolcularımız, teknik ekibimiz ve başkanımız Sayın Faruk Koca’nın podyumda yerini almasından sonra kupa takdimini gerçekleştirmek üzere Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Servet Yardımcı podyuma davet edildi.

Şampiyonluk kupasının futbolcularımızın ellerinde havaya yükselmesiyle 19 Mayıs Stadyumu alanında coşku doruğa ulaştı. Büyük bir sevinç yaşayan futbolcularımız, mutluluklarını aileleriyle paylaştı.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...