HaberlerKurumsal Haber

Şehidimizin Emaneti Gençlerimize Yardım Eli Uzatıyoruz |

Kurt-Ar Uluslararası İnsani Yardım Derneği tarafından kurulan ve Şehit Asb. Üçvş. Musa Özalkan’ın adını taşıyan futbol takımına malzeme desteğinde bulunduk.

 

Kurt-Ar resmî Twitter hesabından sponsor ve malzeme talebinde bulunan Şehit Asb. Üçvş. Musa Özalkan Kültür Evi Futbol Takımı’nın bu talebine Başkanımız Fatih Mert ve yönetim kurulu üyelerimiz sessiz kalmayarak hızla yanıt vermişlerdir. MKE Ankaragücü olarak şehidimizin emaneti olan geçlerimize sahip çıkmak ve onlara Türkiye’den yardım eli uzatmak şehidimize olan minnetimizin göstergesidir.

 

MKE Ankaragücü olarak, forma, krampon, eşofman takımı, futbol topu ve antrenman malzemeleri gibi gerekli ihtiyaçları karşıladık. Kulübümüz, Başkanımızdan yönetim kurulumuza, taraftarlarımıza kadar tüm imkânlarımızla manevi olarak da desteklerimizi her zaman yanlarında hissettirecektir.

 

Kurt-Ar Uluslararası İnsani Yardım Derneği’ne şehidimizin emaneti olan gençlerimize sahip çıktıkları için teşekkür eder, MKE Ankaragücü olarak elimizden gelebilecek tüm yardımlara hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

MKE Ankaragücü Gençlik ve Spor Kulübü

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...