Genel

Cumhuriyetin Gücü Ankaragücü “Kurtuluş” Formamız!

Ankaragücü’müzün geleneksel renkleri sarı ve lacivert olsa da bu özel siyah formamız, takımımızın şanlı tarihine atıfta bulunarak, İmalat-ı Harbiye işçilerinin Kurtuluş Savaşı’nda gösterdiği cesaret ve fedakarlığı temsil ediyor. Kurtuluş adını verdiğimiz bu formaya işlenen altın sarısı şanlı armamız, karanlık günlerin ardından doğan Cumhuriyet güneşini ve bağımsızlığımızı temsil etmektedir.

Cumhuriyet’imizin 100. Yılında, Kurtuluş Savaşı’nda yitirdiğimiz İmalat-ı Harbiye işçilerimizi ve tüm şehitlerimizi, Ankaragücü’müzün cesur ve fedakar karakterini temsil eden Kurtuluş formamız ile anıyoruz.

Kurtuluş formamız, Ankaragücü’müzün şanlı arması ve altın sarısı detaylarla tamamlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu forma, futbolcularımızın rahat ve serin kalmasını sağlayacak özelliklere sahiptir. Siz de İmalat-ı Harbiyeli olmanın gururunu bir kez daha yaşamak istiyorsanız, bu formayı mutlaka koleksiyonunuza ekleyin.

Başkentimizin cesaretini, fedakarlığını ve gururunu temsil eden bu özel formayla, takımımızın başarılarına ve zaferlerine destek olun. Şimdi sahalara damganızı vurun ve Kurtuluş formasıyla tarihe geçin!

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...