Futbol ŞubeHaberler

Teknik Direktörümüz Mustafa Dalcı ve Futbol Koordinatörümüz Emre Yıldız’dan Öğrencilere Ziyaret

Yaşamkent’te özel bir okulu ziyaret eden Teknik Direktörümüz Mustafa Dalcı, Futbol Koordinatörümüz Emre Yıldız ve Yardımcı Antrenörümüz Ahmet Pektaş, öğrencilerle bir araya geldi.

Sinevizyon ile Ankaragücü tarihi ve Şampiyonluk hikayesinin de gösterildiği söyleşide Teknik Direktörümüz Mustafa Dalcı, kendisine sorulan sorulara cevap verdi.

Öğrenciler ile bir araya geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Mustafa Dalcı; “Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum. Sizlerle birlikte olmak da ayrı bir güzellik benim için. 1910 Yılında kurulan böylesine büyük bir camiada görev yaptığım gururluyum ve mutluyum. Ankaragücünü Süper Lig’e taşımanın onurunu hep birlikte yaşıyoruz. ” şeklinde konuştu.

Öğrencilere tavsiyelerde de bulunan Dalcı, ” Hayata başlarken eğitimin ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Yaşadığınız süreç boyunca önünüze sürekli engeller çıkabilir. Hayalleriniz ve hedefleriniz ne olursa olsun asla mücadele etmeyi bırakmayın, asla vazgeçmeyin. Çünkü sizler bu güzel ülkenin geleceğisiniz. Tüm güzellikleri örnek alıp, kendinizi sürekli geliştirmek için çalışmalısınız.” dedi.

Mustafa Dalcı’dan Sürpriz

Söyleşide doğum günü olan Ada Çelik isimli öğrencinin doğum gününü kutlayan Teknik Direktörümüz Mustafa Dalcı, Ada Çelik’e  üstünde futbolcularımızın imzası olan forma hediye etti.

Zorlu bir sürecin sonunda Ankaragücü’nü hedefe ulaştırdıkları için mutlu olduğunu ifade eden Futbol Koordinatörümüz Emre Yıldız, ” Sizler ülkemizin geleceğisiniz. Burada sizinle olmak bizim için çok önemli  ve ayrıca çok da keyifli . Biz gelecek nesillere Ankaragücü bilincini anlatmak için bu yıl birçok faaliyette bulunduk. Harf tabloları, Kadın ve çocuk taraftarlarımız için ücretsiz maç bileti, okul ziyaretleri gibi faaliyetleri gerçekleştirerek şehrimizin takımı Ankaragüçlülük bilincini aktarmaya çalıştık. Yönetim Kurulumuzun özellikle Ankara’da yaşayan tüm gelecek nesilleri Ankaragüçlü yapmak gibi bir misyonu var. Bizlerde sizlerden bu konuda destek bekliyor, Ankaramızın markası Ankaragücü’ne sahip çıkmaya davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Sık sık Ankaragücü sloganlarının atıldığı söyleşinin sonunda öğrenciler, teknik heyetimiz ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...