HaberlerKurumsal Haber
Teşekkürler
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2018/11/C8153CC6-0B73-402F-9F2D-124913C1643B.jpeg)
Kayseri Kadir Has Stadyumu’nda Beşiktaş JK ile karşılaşacağımız müsabaka için 10 adet otobüs ile destek veren Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel’e, 5 adet otobüs ile destek veren Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen’e, 3 adet otobüs ile destek veren Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’a 2 adet otobüs ile destek veren Sincan Belediye Başkanı Sayın Murat Ercan’a 1 adet otobüs ile destek veren Polatlı Belediye Başkanı Sayın Mürsel Yıldızkaya’ya, 5 adet otobüs ile destek veren ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran’a ve 4 otobüs ile destek veren Kahraman Kazan Belediye Başkanı Sayın Lokman Ertürk’e kulübümüz, taraftarlarımız ve camiamız adına teşekkür ediyoruz.