HaberlerKurumsal Haber

TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir,Başkanımız Mehmet Yiğiner’i ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili ve aynı zamanda TFF Başkan adayı olan Nihat Özdemir, Başkanımız Mehmet Yiğiner’i makamında ziyaret etti.

Geçmiş yıllarda kulübümüzde yöneticilikte yapmış olan TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir ziyarette yaptığı konuşmada, Ankaragücü’nü yakından takip ettiğini belirtti. Kulübümüzün, zor şartlara rağmen Süper Lig’e çıktığını ve bu yıl ligde kalmayı başararak önemli bir olaya imza attığını aktaran Nihat Özdemir, Başkanımız Mehmet Yiğiner’i tebrik etti. Ayrıca Özdemir, Ankaragücü’nün her geçen yıl üzerine koyarak başarılı bir grafik çizdiğini söyledi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Mehmet Yiğiner ise futbol kulüplerin tesisleşme, mali yapı gibi sorunlarına değinerek, Türk Futbolunu daha ileriye taşımak için yeni çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

1 Haziranda yapılacak TFF Başkanlığı seçimlerinde adaylığını açıklayan Nihat Özdemir’e başarılar dileyen Başkanımız Mehmet Yiğiner, yapılacak seçimlerin futbol camiası için hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Mehmet Yiğiner, TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir’e Ankaragücü tespihi hediye etti.

Benzer İçerikler

Close