HaberlerKurumsal Haber

Transfer yasağını kaldırdık

2020-2021 Süper Lig sezonuna güçlü bir kadro ile başlamayı hedefleyen yönetim kurulumuz transfer yasağını kaldırarak takımımıza transfer edilecek futbolcuların lisans tescil işlemlerine başlamıştır.

Transfer yasağı ilgili yönetim kurulumuz adına açıklama yapan Başkanımız Fatih Mert:

Değerli Ankaragücü taraftarları,

“Camiamızın sabırsızlıkla beklediği transfer yasağını kaldırmak için yoğun bir mesai harcayan yönetim kurulumuz, Ankaragücümüze yakışır bir takım oluşturmak için büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve transfer yasağını resmi olarak kaldırmıştır. Büyük Ankaragücü ailesine bu müjdeli haberi vermenin büyük mutluluğunu yaşarken yaptığımız transferlerin camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Maddi ve manevi anlamda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yönetim kurulumuz yeni sezonda Ankaragücü’nü en iyi yerlere taşımak ve Süper Lig’de yarışmacı bir takım oluşturmak adına çalışmalarını büyük bir dikkatle sürdürmüştür. Gizli sürdürdüğümüz çalışmalarımız eleştirilere neden olsa da transferlerimizin tamamına yakını Afyonkarahisar kampına katılmış ve takımımızla birlikte yeni sezona hazırlanmıştır. Ankaragücümüzü hep birlikte daha ileriye taşımak için mücadelemiz hiç durmadan devam edecektir.

Ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi nedeniyle uzun bir süredir taraftarlarımızdan ayrı kaldık ama bizler kulüp olarak desteğinizi her zaman yanımızda hissettik. Büyük Ankaragücü taraftarımızın desteği ile birlik ve beraberlik içerisinde takımımızı hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağımızı ümit ediyor, sizleri en kalbi duygularımızla selamlıyoruz.

Saygılarımızla…”

Fatih MERT

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...