Kurumsal Haber

Kulübümüze delegelik duyurusu

Kulübümüzce 12.02.2020 tarihinde Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapılarak, tüzüğümüzün 8’inci maddesinde yer alan “Her yıl yüzde 5 üye kaydı yapılır” ibaresi kaldırılmış olup, ‘’Her yıl kulübümüzün üye sayısı kadar yeni üye alınabilecek’’ ibaresi eklenmiştir.

Yapılan ‘’Olağanüstü Genel Kurul’’ sonrasında Yönetim Kurulu’muzun üye olma koşulları ile ilgili almış olduğu karar doğrultusunda;

Üyelik Giriş Ücreti: 2.000,00 TL. – Yıllık Aidat Ücreti: 1.200,00 TL. olarak belirlenmiştir.

Ayrıca üyelik koşullarının yerine getirilebilmesi için aşağıda belirtilen belgelerin eksiksiz olarak temin edilmesi, giriş ve yıllık aidat ücretinin ödenerek 2 Yönetim Kurulu Üyesi referansının alınmasına müteakip, 15.05.2020 tarihine kadar kulübümüzün Tandoğan tesislerine veya Beştepe Tesislerine posta yoluyla teslim edilmesi gerekmektedir.  

  1. Üyelik Formu, 
  2. İki Adet Resim,
  3. Adli Sicil Kaydı,
  4. İkametgâh Belgesi,
  5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.  

Üyelik giriş ücretini ve yıllık aidat ücretini aşağıda belirtilen banka hesabına veya Tandoğan tesislerimize gelerek, makbuz karşılığında nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilmektedir.

MKE Ankaragücü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 

Denizbank / Mithatpaşa Şubesi 

IBAN Numarası: TR83 0013 4000 0008 4739 6000 11 

Yukarıda belirtilen iş ve işlemlerin tamamlanmasından sonra, tüzüğümüz gereği, Yönetim Kurulumuzun uygun görmesi ve karar alması durumunda üyelik işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Posta ve Kargo İle Üyelik Başvurusu Yapılabilecek

Korona virüsü önlemleri kapsamında üyelik başvurusunda bulunmak isteyenler başvuru evrakını posta ve kargo yoluyla da ulaştırabilirler. 

Kulübümüze, üye olmak için başvuruda bulunmak isteyenler, üyeliğe giriş aidatını banka hesabına ödeyerek dekont ile birlikte ekteki formu doldurup, istenilen belgeleri eksiksiz olarak tamamlayarak aşağıda belirtilen adrese posta veya kargo ile gönderebilirler.

Bu yolla yapılan müracaatlar, Kulübümüz Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilerek, başvuruların uygun bulunması halinde Kulübümüze üye olacaklardır. 

Üyelik başvurularının kabul edilmemesi halinde üyeliğe giriş aidatı olarak yapılan ödemeler iade edilecektir. 

Adres : MKE Ankaragücü Beştepe Spor Tesisleri

Emniyet Mah. Çarşıyolu Cad. No:19

Yenimahalle-ANKARA

MKE Ankaragücü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 

Denizbank / Mithatpaşa Şubesi 

IBAN Numarası: TR83 0013 4000 0008 4739 6000 11

Açıklama : 

İsim Soyad, Kimlik Numarası, Üyeliğe Giriş Aidat Avans Ödemesi

Camiamıza duyurulur. Saygılarımızla…

Üyelik formunu indirmek için tıklayın

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...