Futbol ŞubeHaberler

Yeni Teknik Direktörümüz Fuat Çapa

Beştepe Tesislerimizde gerçekleştirilen Başkanımız Sayın Fatih Mert’in ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katıldığı imza töreni ile takımımızın Teknik Direktörlük görevine Fuat Çapa getirildi.

İmza töreninde Başkanımız Sayın Fatih Mert; MKE Ankaragücümüz’ün 110 yıllık büyük bir camia olduğunun bilincinde olduklarını, bu camiaya hizmet etmekten gurur duyduklarını, önümüzdeki sezon başarılı olmak için büyük bir gayret gösterdiklerini, Teknik Direktör olarak Fuat Çapa hocamız ile anlaşarak ilk adımı attıklarını, bundan sonraki süreçte çalışmalarının aynı gayret ile devam edeceğini ifade etti.

Teknik Direktörümüz Fuat Çapa ise imza töreninde yaptığı konuşmada, Ankaragücü gibi büyük bir camiada görev almaktan çok büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu, camiamızın beklentilerini karşılayabilmek adına çok çalışacaklarını ve başarılı olacaklarına inandıklarını ifade etti.

Bir yılı opsiyonlu olmak üzere iki yılık sözleşme imzaladığımız Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, bugün yapılan imza töreni sonrası tesislerimizde 2020-2021 sezonu çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

Önümüzdeki süreçte, takımımızın Fuat Çapa ile birlikte hızlı bir ivme yakalayacağına ve başarılı bir sezon geçireceğine inanıyoruz.

Yeni Teknik Direktörümüzün camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

MKE Ankaragücü Spor Kulübü

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...