HaberlerKurumsal Haber

Yılın en iyi çıkış yapan takımı MKE Ankaragücü

Türkiye’nin ilk öğrenci topluluğu Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu, 8. Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni’nde kulübümüz MKE Ankaragücü, “Yılın en iyi çıkış yapan takımı” seçildi.

Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni’nde bu yıl 10 kategoride en iyiler belirlendi. Kulübümüz, Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu tarafından bu önemli ödüller arasında “Yılın Çıkış Yapan Takımı” dalında aday gösterildi. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin oyları ve internet platformunda düzenlenen anket ile oyların büyük bir üstünlüğünü alan kulübümüz, “Yılın Çıkış Yapan Takımı” ödülün layık görüldü.

Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenlenen törene ödülü almak üzere Başkanvekilimiz Osman Gazi Kandaş katıldı. Ödülden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanvekilimiz Kandaş, “Böyle seçkin bir çatı altında bu kadar prestijli bir ödülü camiamıza layık gören tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Bu ödülü almamıza ve kusursuz bir organizasyona vesile olan organize komitesini tebrik ederiz” dedi.

Kulübümüzü bu prestijli ödüle layık gören tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...