Haberler
Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Futbolcularımız ve Taraftarlarımız İftarda Bir Araya Geldi
![](https://ankaragucu.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/Iftar-Yemegi3-780x470.jpeg)
Önceki dönem başkanımız Faruk Koca, eski dönem başkanlarımızdan Fatih Mert, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülsen Yılmaz ve Recep Poyraz, Disiplin Kurulu Üyemiz Selçuk Özdemir, Sportif Direktörümüz Yılmaz Bal, Profesyonel Futbol A Takım futbolcularımızdan Tolga Ciğerci, Atakan Çankaya, Efkan Bekiroğlu, Alper Uludağ; 1910 Ankaragücü Taraftarlar Derneği Gecekondu Grubu’nun düzenlediği iftarda taraftarlarımızla bir araya geldi.