HaberlerKurumsal Haber

Yönetim Kurulumuz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Başkanımız Fatih Mert ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette başkanımız Sayın Fatih Mert, ”MKE Ankaragücü Spor Kulübü, hepimizin ortak değeri. Tek düşüncemiz birlik ve beraberlik içinde kulübümüzü bu zor zamanlarından kurtarmak. Bunun için mücadele ediyoruz. Misafirperverliğiniz ve kulübümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Yavaş, “Ankara’mızı gururla temsil eden takımımızın siz değerli yöneticilerini burada ağırlamaktan dolayı mutluyum. Tabi ki bizimde tek gayemiz kulübümüzün şehrimizi başarıyla temsil etmesidir. Bunun için her zaman kulübümüzün destekçisi olacağız. İmalat-ı Harbiye ismi bir futbol kulübünden daha fazlasıdır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Başkanımız Sayın Fatih Mert, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a isminin yazılı olduğu 06 numaralı formamızı hediye etti.

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu