HaberlerKurumsal Haber

Yönetim Kurulumuz, teknik heyet ve futbolcularımız ile akşam yemeğinde bir araya geldi

Kulübümüz Beştepe Tesislerinde Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısının ardından teknik heyet ve futbolcularımız, Yönetim Kurulumuz ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşan Başkanımız Fatih Mert, yarın oynanacak olan Gaziantep Futbol Kulübü karşılaşması öncesi teknik heyet ve futbolcularımıza başarılar dileyerek, maç öncesi futbolcularımıza bir miktar ödeme yapılacağını söyledi.

Önümüzdeki günlerde kulübümüzde yapılacak çalışmalar neticesinde hiçbir futbolcu ve teknik heyetin alacaklarının kalmaması yönünde gerekli adımların atılacağını belirterek, kulübümüzün hak ettiği yerde olması için futbolcularımız ve teknik heyetin elinden gelen gayreti göstereceğine inancının tam olduğunu ifade etti.

Yemekte söz alan Yönetim Kurulu üyemiz Faruk Koca ise kulübümüzün önünde olan maddi imkansızlıkların çözümü için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyledi. Futbolcularımız ve teknik heyetimize güveninin tam olduğunu belirten Koca, kulübümüzün başarısı için camia olarak kenetlenerek, Ankaragücü’nün hak ettiği yere en kısa zamanda geleceğini ifade etti.

 

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Loading...